županijska
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Na današnjem gradskom Natjecanju u košarci za djevojčice održanom u OŠ Slavka Kolara u Kravarskom učenice naše škole osvojile su 3. mjesto i brončanu medalju.
Nakon nervozne prve dvije utakmice u kojima su pobijedile ekipu OŠ Eugena Kumičića, pa izgubile protiv ekipe OŠ Velika Mlaka, slijedila je polufinalna utakmica protiv ekipe OŠ Eugena Kvaternika za 3. mjesto. ►
Konačno su se naše košarkašice oslobodile grča i odigrale kako znaju, s lakoćom su pobijedile ekipu susjedne škole. Utakmica je završila 15:4 za našu ekipu.
Ukupni pobjednik je OŠ Slavka Kolara iz Kravarskog koja je u finalu bila bolja od OŠ Velika Mlaka.
Za našu su školu nastupile su sljedeće igračice:
1. Lara Stepanić, 8.d
2. Laura Kočiš, 8.c
3. Martina Bačurin, 8.b
4. Magdalena Kovčalija, 7.a
5. Ljubica Jukić, 7.a
6. Ivana Kovačević, 6.a
7. Ema Ivić, 6.a
8. Antonia Miloloža, 5.a
9. Mia Mikulić, 5.a
10.Lara Dumančić, 5.a
Čestitamo!