državna
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
županijska
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
U Kastvu kraj Rijeke 18. je svibnja održana Poluzavršnica državnog Natjecanja u košarci za učenice 5. i 6. razreda.
Učenice naše škole osvojile su četvrto mjesto porazom u neizvjesnom meču za treće mjesto. Samo jedan koš nedostajao je našim učenicama da se vrate u Veliku Goricu s brončanim medaljama oko vrata.►
Nakon završenog natjecanja iskoristili smo lijepo vrijeme za obilazak zidinama opasanog srednjevjekovnog gradića Kastva čija povijest seže još u vrijeme Rimljana.
S gradskih zidina je nezaboravan pogled na cijeli Kvarnerski zaljev sa Cresom, Krkom i obroncima Učke.
Za školu su nastupile sljedeće učenice:
1. Ivana Kovačević, 6.a
2. Jana Mišković, 6.a
3. Antonia Miloloža, 5.a
4. Mia Mikulić, 5.a
5. Lara Dumančić, 5.a
6. Antonija Pušić, 5.a
7. Lucija Smojić, 5.a
8. Ela Bajkuša, 5.c
9. Patricija Kaurić, 5.d
10.Nika Lastavec, 4.c
Voditelj i trener:
Robert Pocrnić