Moja škola
Autor: Melita Zagorec, 23. 4. 2014.

Svake godine na Jurjevo naša škola slavi svoj dan. Ove godine smo samu proslavu pomaknuli za tjedan dana, tako da ćemo slaviti 30. travnja priredbama u matičnoj i područnim školama.

Pripreme su u tijeku, a iz PŠ Velika Buna šaljemo radove učenika 2. razreda na temu Moja škola.

Svim učenicima i djelatnicima OŠ Jurja Habdelića sretan Dan škole žele učenici, učiteljice i spremačica PŠ Velika Buna!

MOJA ŠKOLA - radovi učenika 2. razreda PŠ Velika Buna

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Meni je najbolje kad učim. Meni je najljepše kad nešto radimo iz likovnog. Meni je loše kad nema nekog prijatelja i onda se ne možemo igrati u školi. Ja bih da škola bude velika kao zgrada. Želim da proslava Dana škole bude rasplesana i puna veselja.

Matija Antolić

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Najbolje je kad je mir, tišina. Ja sam samo tužan jer nemamo kuhinju. Škola je najljepša i najbolja na cijelome svijetu i čista je i obožavamo kad učimo nešto novo. Ja bih htio imati najbolju proslavu bez deranja.

Adrian Brkić

Ja idem u 2. razred. Najbolje mi je kad se družim s prijateljima iz mog razreda. Najljepše mi je kad smo na TZK. Loše je što ima malo učionica. Ja bih voljela još dvije učionice zato jer bih se mogla igrati s učenicima 1.,2.,3. i 4. razreda. Proslavila bih Dan škole da imamo natjecanje u graničaru.

Lara Marija Đuretić

Idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Najbolja mi je učiteljica jer je dobra. Najljepši su mi stolovi jer su drveni. Loše je što ima malo učionica. Ja bih htio imati u školi puno ploča, da za matematiku imamo jednu ploču. Ja bih proslavio Dan škole da učiteljice puste muziku da možemo plesati.

Nikola Fiket

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića PŠ Velika Buna. Moja škola mi je predivna. Svježi je zrak bolji nego gradski. Ne sviđa mi se kada je malo prostora za igru. Htjela bih da ga bude dvostruko više. Za Dan škole bih organizirala tulum.

Elena Framić

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića PŠ Veliku Bunu. Najbolje mi je u školi kad se igramo sa sličicama i kad radimo engleski. Najljepše u školi je kad radimo lijepe stvari. Loše mi je kad imamo puno, puno sati matematike. Ja bih da je škola veća zbog puno prostora. Ja bih da proslavimo Dan škole da igramo graničara.

Karlo Hodalj

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Najbolje mi je što imamo najbolju učiteljicu na svijetu. Najljepše mi je što ne moram ići autobusom do Velike Gorice, ali mi se ipak ne sviđa što moramo ići u jutro u školu. Proslavio bih Dan škole tako da nam učiteljice puste muziku pa da plešemo.

Matej Kovačić

Idem u OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Moja škola je uredna, čista i mala. Loše mi je kad se pod odmorom svi deru. Ja bih htio da klaun dođe na proslavu Dana škole.

Mihael Kovačić

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića u Veliku Bunu. Meni su najljepše dvorana i učionica. Ne volim se rano dizati kad ujutro idem u školu. Ja bih promijenila raspored klupa u slovo V. Ja bih proslavila Dan škole da se svi skupa zabavljamo i igramo.

Anamarija Mikulin

Ja idem u 2. razred OŠ Jurja Habdelića, PŠ Velika Buna. Ja jako volim svoju školu. Najbolje mi je što nam učiteljica da da možemo igrati graničara, a najljepša mi je dvorana i školsko dvorište. Meni se ne sviđa što je u učionici kamin. Ja bih ga maknuo. Ja bih na Dan škole igrao graničara s učenicima 1., 3. i 4. razreda.

Danny Škojc