državna
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
županijska
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Online upisi u srednje škole - infografika
Odluka o upisu učenika u 1. razred srednje škole za 2023./2024.
Popis zdravstvenih kontraindikacija
Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole
CARNet pomoć i podrška
helpdesk@skole.hr
01 6661 500
popis srednjih škola – 200 škola se predstavlja kroz nekoliko rubrika: naziv škole, lokacija, kratki opis škole, povijest škole, uvjeti upisa, fotografija i video, kontakti ►
24. lipnja – započinju prijave u elektronički sustav upisa u srednje škole (NISpuSŠ)
25. lipnja – od tog dana u sustavu mogu prijavljivati srednjoškolske programe koje žele upisati, njih najviše šest (na vrh liste postavite program obrazovanja koji najviše želite upisati, a zatim i ostale željenim redoslijedom
28. lipnja – završetak prijave za prijemne ispite (za neke škole)
29. lipnja – 1. srpnja – prijemni ispiti, u tom roku učenicima moraju biti uneseni bodovi u sustav
1. srpnja – rok za dostavu dokumentacije koja uključuje stručno mišljenje HZZ-a i ostale dokumente kojima se ostvaruju ta prava za redovite učenike koji ostvaruju dodatna prava za upis
6. srpnja – s rang-lista upisa brišu se kandidati koji nisu zadovoljili uvjete za upis pojedinih programa
7. srpnja – završavaju prijave srednjih škola u NISpuSŠ-u, započinje ispis prijavnica
9. srpnja – krajnji rok za zaprimanje potpisanih prijavnica (učenici donose razrednicima, a ostali kandidati šalju prijavnice Središnjem prijavnom uredu)
10. srpnja – objava konačnih ljestvica poretka za upis u srednje škole
12. – 14. srpnja – rok za (online – e-mailom) dostavu potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) u srednju školu u koju se učenik upisao (škole same određuju točne datume za zaprimanje upisnica i dodatne dokumentacije unutar tog predviđenog razdoblja i objavljuju ih u natječaju te na svojoj mrežnoj stranici te oglasnoj ploči škole) – treba stalno pratiti obavijesti na stranicama škole u koju se upisuješ!
10. kolovoza – bit će objavljen broj slobodnih mjesta u školama za jesenski rok