državna
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
19.
|
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1. i 8.
|
županijska
Sigurno u prometu 6. | |
Sara Markelić, 5.
|
9.
|
Marta Zagorac, 5
|
11.
|
Nikola Belošević, 5.
|
6.
|
MIvan Gašparac, 5. | 12. |
Geografija | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
16.
|
Hrvatski jezik | |
Laura Črnjak, 8. d
|
6.
|
Ivan Šaban, 8. b
|
5. |
Matej Abramović, 8. a | 8. |
Ivan Kurtić, 8. a | |
Petar Landeka, 8. a | |
Ivan Grahovac, 8. b | |
Ivan Kalisar, 8. b | |
Dominik Šprihta, 7. a | |
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Ivan Filipović, 7. b
|
|
Josip Galjuf, 7. b
|
Laura Črnjak, 8. d
|
5.
|
Dominik Šprihta, 7. a
|
14.
|
Kemija | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
4.
|
Gita Košir, 8. d
|
7.
|
Marta Huzjak, 8. d | 10. |
Petar Jelić, 8. c | 15. |
Informatika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
1.,1.
|
Marko Đuretić, 6. b
|
3.
|
Kristijan Jerbić, 5. c
|
4.
|
Fizika | |
Rebeka Ćaćić, 8. c
|
3.
|
Petar Grubić, 8. a
|
15.
|
Petar Jelić, 8. c
|
22.
|
Matematika | |
Kristijan Jerbić, 5. c
|
2.
|
Njemački jezik | |
Petra Juričević, 8. d
|
1.
|
Jakov Čuić, 8. d
|
2.
|
Laura Črnjak, 8. d
|
2.
|
Engleski jezik | |
Kiara Lovrek, 8. d
|
6.
|
Badminton 3.
|
|
Ivan Kalisar, 8. b
|
|
Bartol Pavelić, 7. a
|
|
Vito Petranović, 7. a
|
|
Andi Pandžić, 6. a
|
Badminton 6.
|
|
Ema Jagodić, 7. a
|
|
Jana Jurkić, 7. a
|
|
Franka Bendeković, 7. a
|
|
Anea Kanzler, 7. a
|
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Svi će učenici tog dana imati tri sata razrednog odjela u matičnim učionicama.
Učenici 1. razreda matične škole u pratnji roditelja okupit će se u holu škole u 11 sati. ►
Za prvi nastavni dan potrebno je uzeti:
torbu (učenici će u školi dobiti besplatne udžbenike, radne bilježnice / kutije za Prirodu i Tehničku kulturu i likovne mape)
bilježnicu i olovku kako bi zapisali raspored sati i druge informacije
papuče.
Produženi boravak
Učenici 1. a, 1. c i 2. c nastavu imaju uvijek u jutarnjem turnusu od 8 sati, a produženi boravak organiziran je od 12 do 17 sati.
Prvog dana nastave nije organiziran produženi boravak, učenici prvih razreda dolaze u školu u 11 sati, a učenici 2. c razreda u 8 sati u svoju matičnu učionicu.
Prijevoz učenika putnika
Za sve učenike putnike bit će organiziran prijevoz (dolazak u školu i odlazak iz škole):
PŠ Šiljakovina
učenici 3. razreda (II. turnus) prvog dana nastave dolaze u školu u 8 sati
učenici 1. razreda dolaze u školu u 12:15 sati u pratnji roditelja
učenici 2. i 4. razreda (I. turnus) dolaze u školu u 13 sati
svi učenici trebaju ponijeti školske torbe jer će preuzeti udžbenike i radne bilježnice.
PŠ Velika Buna
učenici 3. razreda bit će u školi od 8 do 10:30, a polazak školskog autobusa za učenike putnike je u 7:30
učenici 1. razreda dolaze u školu u 9 sati u pratnji roditelja
učenici 2. i 4. razreda bit će u školi od 13 do 15:35, a polazak školskog autobusa za učenike putnike je u 12:35
svi učenici trebaju ponijeti školske torbe jer će preuzeti udžbenike i radne bilježnice.
Sretno svima u novoj školskoj godini!